HAKKIMIZDA
Kimiz, neler yaparız, neyi hedefleriz bize dair herşey elinizin altında

HAKKIMIZDA

1970 yılında sektöre vida makineleri imalatıyla giren firmamız, 1985'te kendi tasarımı olan makineler ile soğuk şekillendirme parça üretimine başladı.

Hizmet ve kaliteden taviz vermiyoruz. Sadece satış odaklı olmayan ve derin bilgi birikimine sahip kadrolarımızla, müşteri ihtiyaçlarına göre tam kapsamlı çözümler üreten sektörün en tecrübeli firmasıyız.
* Soğuk şekillendirme parça imalatında rakiplerimizin üretemediği makineleri de imal ederek, sektörde fark yaratıyoruz.
* Müşterilerin CNC veya döküm teknolojisini kullanarak çok daha pahalıya mal ettiği parçalara uygun maliyetli alternatifler sağlıyoruz.
* İhtiyaca göre özelleştirilebilen otomasyon çözümlerimiz ile müşteri beklentilerini yüzde 100 karşılıyoruz.
* Kendi üretim hatlarımız üzerinde uygun maliyetli, kaliteli ve inovasyon odaklı üretim yapıyoruz.

Endüstriyel ihtiyaçlar ile sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda sektördeki son yenilikleri bünyemize katıyor, müşterilerimizin taleplerine uygun cihazlarla otomasyon seçenekleri geliştirerek en hızlı ve kaliteli çözümü sağlıyoruz.

ÖZKA METALURJİ

Dünya standartlarında proje gerçekleştiren, ürün ve hizmetlerde kaliteye odaklanan ve proje tesliminde zamanlamaya uyan bir firma olarak sektörü dönüştürüyoruz.
Hazır çözüm sunmanın ötesinde isteğe bağlı olarak çözüm üreten ve tam kapsamlı, uçtan uca seçenekler sağlayan bir firma olarak öne çıkıyoruz.
Yaratıcı, pratik ve uygun maliyetli çözümlerimizle zoru başararak her zaman müşteri beklentilerini aşmayı amaçlıyoruz.